WEBpages... "on a turn-key basis" Making a design PDF Print E-mail
  • Creating pages
  • Filling all pages with information
  • Registering domain (www.yourname.com)
  • Providing space for storing the website (hosting)
  • Creating e-mail boxes
  • Performing update of the website


Contact information:
Phone: (371) 2 8301708
E-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Skype: web371
Skype

 

 
Kā izdomāt sava uzņēmuma, projekta vai produkta nosaukumu? PDF Print E-mail
Written by Administrator   
There are no translations available.

uzņēmuma nosaukumsIzdomāt sava uzņēmuma, projekta vai produkta nosaukumu nav tik grūti, kā sākumā liekas. Zinu, ka man nepiekritīs daudzi “mārketinga guru”, bet uzskatu, ka nosaukuma nozīmi nevajag pārvērtēt. Jā, protams, nosaukumam ir nozīme, bet ne izšķiroša – ne jau nosaukums noteiks jūsu panākumus.

Es piedāvāju vadlīnijas un pārdomas, kas var palīdzēt izvairīties no neveiksmīga nosaukuma radīšanas, jo manā skatījumā – ja nosaukums nav slikts, tad tas ir labs.

Read more...
 
Mājaslapas tehniskā uzdevuma sastādīšanas nepieciešamība PDF Print E-mail
Written by Administrator   
There are no translations available.

Lai cik tas bēdīgi nebūtu, parasti klienta uzstādījums mājaslapu izstrādātājiem ir „izveidot kompānijas mājaslapu ar foršu dizainu”. Apmēram tā. 90% gadījumos neko vairāk klientam nevajagot.

Last Updated on Thursday, 18 September 2014 11:52
Read more...
 
Logo viens no mājaslapas identitātes veidošanas pamatelementiem PDF Print E-mail
Written by web.hc.lv   
There are no translations available.

Logo ir viens no lapas identitātes veidošanas pamatelementiem. Pateicoties logo, uzmetot tikai paviršu skatienu uz lapu, var pateikt, kas tā ir par lapu, no kuras mājaslapas un par ko tā ir.
Logo ietekmē mājaslapas apmeklētāja sajūtas par to, kas atrodas mājaslapā, cik viņš uzticas mājaslapā atrodamajai informācijai, ko viņš vispār sagaida no mājaslapas. Mājaslapas dizainu parasti veido balstoties uz logo dizainu, lai nesanāktu tā, ka logo neiederas lapas dizainā.

Logo ir ne tikai jāizskatās labi pašam par sevi, bet tam ir jāizskatās labi arī dažādās citās situācijās – teksta vidū, uz blankām, uz reklāmas baneriem, citās mājaslapās, uz dažādiem foniem utt. Logo, bez šaubām, jāsaskan ar kopīgo uzņēmuma stilu.

Read more...
 
Web Lapas Dizains – ar ko sākt? PDF Print E-mail
Written by Administrator   
There are no translations available.

Šīs tēzes domātas tiem, kas nolēmuši spert savus pašus pirmos soļus web dizaina izstrādē -  pieejot izstrādei šoreiz vairāk no tehniskajām prasībām, ne tik daudz no mākslinieciskās puses.

Last Updated on Thursday, 18 September 2014 10:39
Read more...
 
Online video attīstības tendences PDF Print E-mail
Written by © JPMorgan Chase & Co   
There are no translations available.

Nākotnes tendences interneta reklāmā

Lai saprastu, kādas būs tālākās interneta attīstības tendences, ir vēlams nedaudz atkāpties no ikdienas ziņu plūsmām un mārketinga profesionāļu viedokļiem, kas domā īslaicīgā perspektīvā. Kuras tehnoloģijas un uzņēmumi ir labvēlīgākās pozīcijās interneta attīstībā tuvākajos piecos līdz desmit gados? Uz šādu jautājumu ir šķietami viegli atbildēt teorētiski, bet cilvēka dabas un investīciju tirgus dzinuļu dēļ daudz grūtāk prognozi ir ņemt vērā darbojoties praktiski.
Protams, kādreiz internets ne tuvu nebija tāds, kā šodien komunikācijas ātruma un līmeņa ziņā. Šodien mājās ir kabeļu televīzija, vairāki datori, modemi bezvadu interneta pieslēgumam un citi līdzekļi, kas vājākiem dalībniekiem sniedz iespēju konkurēt ar līderiem. Tiek paredzēts, ka tieši video būs galvenais interneta attīstības dzinulis tuvākajos piecos gados.
Pašreizējā online video situācijā ir ticams, ka YouTube tuvākajā laikā saglabās savas līdera pozīcijas (30% no visiem interneta video). Lai gan pēdējā laikā var novērot YouTube milzīgās kolekcijas sadalīšanos mazākos nišas medijos. Arvien pieejamāks kļūst profesionāļu radītais saturs (Hulu); televīzijas mediji arvien vairāk saplūst ar internetu (Joost); šauri specializētu video blogu skaits pieaug neticamā ātrumā; ap noteiktām tēmām un interesēm veidojas kopienas (Break.com).

Last Updated on Thursday, 18 September 2014 09:50
Read more...
 
Kā izveidot interneta veikalu? PDF Print E-mail
Written by Administrator   
There are no translations available.

Šis raksts iepazīstinās ar dažiem interneta veikalu veidošanas aspektiem, par kuriem noklusē interneta platformu veidotāji. Tas palīdzēs izvairīties no kļūdām, kuras visbiežāk pieļauj cilvēki, pirmo reizi veidojot savu interneta veikalu.


Šī raksta mērķis nav atrunāt cilvēkus no interneta veikalu veidošanas, bet gan izglītot, lai viņi neiekrīt tajās pašās lamatās, kurās ir pabijuši daudzi citi jaunie iesācēji.

Last Updated on Thursday, 18 September 2014 11:49
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

Page 1 of 5

You can pay for your Invoice here:

Jaunākās ziņas
Portfolio
Featured Links:
EMINDARZAM.LV
Viss prasmīgam dārzniekam...
BMW-POWER.CO.UK
bmw,a part of tou...
GKSPORT.LV
Labākais Ceļš uz Panākumiem..
MDG.LV
Mākslinieku darbnīca „Ģimene”
TRAVELCARSICELAND.COM
ICELAND - Car Rental and Travel Service
RD4GLOBAL.COM
Недвижимость в Латвии
Visvairāk lasītie raksti
SearchTags...


mājaslapa taktika pagerank uzlabošana создание сайтов web идеи текстовый контент sarkans текст lapu grafiska zaļš студия веб дизайна izstrāde gif stratēģija интернет оптимизация мотивацию formāti hostings grafika поисковая png mājas lapu izstrāde uzdevums mārketinga mājas optimizēšana logo dzeltens efektīva fotogrāfija mediju adwords reklāma pakalpojumi google com dizains konsultācijas и мотивации виртуальный хостинг изображения lapas mārketings виртуальный сервер baneri forma html cenas cms attēli jpg веб дизайн студия дизайна дизайн логотипов sociālo услуги seo seo pakalpojumi izveide optimizācija mājas lapu uzlabošana interneta поддерживать krāsu nozīme mājaslapas oranžs pr выделенный сервер веб дизайн студия seo informācija mājas lapa satura baneru google līnijas tīklu

Jaunumi epastā@
LatvianRussianEnglish
Your E-Mail:
Subject:
Message:
Please enter the following code:

Logo

mājas lapas izveide '(371) 28301708' by [ 75f.info ] 75F Studio. Mājas lapas izstrāde - Mājas lapas uzlabošana - SEO mājas lapā