Dropbox un kā tas var mainīt ikdienu PDF Print E-mail
Written by X L A B   
There are no translations available.

Dropbox.com
Šoreiz parunāsim ne tieši par GNU/Linux kā tādu, bet rīku kas var ietaupīt laiku un nervus cilvēkiem kuriem ir vairāki datori starp kuriem kādā veidā jāsinhronizē dati, būtu, piemēram, tas gan MAC OS X, gan Windows, gan Linux un piedevām vel kāds Android viedtālrunis. Parasti tas tiek darīts aizsūtot sev e-pastu ar vajadzīgiem datiem. Ja datu apjoms ir liels, tad nākas sūtīt sev vairākus e-pastus dēļ e-pasta pakalpojumu sniedzēja ierobežojumiem un vienkārši tāpēc, ka augšupielādēt mazus failus ir ātrāk nekā vienu lielu. Vai vienmēr nēsāt līdzi kādu zibatmiņu, taču tā mēdz arī aizmirsties, visi taču esam cilvēki! Šie varianti nav īpaši ērti, taču tagad ir lielisks pakalpojums kā Dropbox kurš var ietaupīt laiku, atvieglot datu sinhronizāciju starp ierīcēm!

Dropbox piedāvā ļoti vienkāršu risinājumu – piereģistrējies viņu mājaslapā, tev uzreiz tiek doti 2GB atmiņas kur var likt savus datus, tālāk tev piedāvā lejupielādēt un uzinstalēt Dropbox klientu uz sava datora, pagaidām tikai MAC, Windows un GNU/Linux lietotājiem, kā arī sinhronizēt to ar mobilajām ierīcēm, oficiāli piedāvā ar iPad/iPhone, Android un Blackberry, taču ir iespējams sinhronizēt ari ar citiem telefoniem, ja to kārtīgi pameklē internetā.

Uzinstalējot Dropbox klientu, tev liek izvēlēties kur novietot Dropbox sinhronizācijas mapi. Datu sinhronizācija pēc tam notiek ļoti vienkārši – tu izveido mapes un ievieto datnes iekš Dropbox mapes kad vien vēlies un tas tiek sinhronizēts ar Dropbox serveru un nākošreiz ieslēdzot citu datoru un savienojoties ar internetu, ja arī uz tā ir uzinstalēts Dropbox klients, tiek pārbaudīts vai ir kādi jaunumi un ja ir tad sinhronizē uz servera esošos datus ar tavu ierīci. Tātad, viss ko tu ieliec iekš Dropbox mapes automātiski un bez galvassāpēm pārvietojas uz visām ierīcēm un viss ko tu izdzēs Dropbox mapē no jebkuras ierīces dzēšas arī uz servera un tas nozīmē ka arī uz visām tevis pievienotajām ierīcēm. Ērti!

Bet tas vēl nav viss. Dropbox piedāvā arī veidot publiskas mapes kuras būs pieejamas publikai, bet ja tu neesi tik drošs dāvāt datus visiem, tad vari padalīties ar kādu ciu cilvēku ar sevis izvēlēto mapi – visu ko viņš ieliks mapē būs redzams arī tev.

Protams, tu vienmēr varēsi piekļūt saviem datiem neatkarīgi no tā vai tev līdzi ir savs dators vai telefons, Dropbox var lietot arī caur parastāko pārlūkprogrammu vai caur parastāko mobilo telefonu Dropbox mobilajā versijā http://m.dropbox.com.

Ja nu kādam ar 2GB šķiet stipri par maz, tad var palielināt Dropbox kastes ietilpību līdz 50GB par 9.99$ mēnesi vai 100GB par 19.99$.

Šis rīks var noderēt ne tikai ikdienā sinhronizējot savu informāciju, bet arī var noderēt mācībās vai labojot tārpainākās sistēmas un veidojot datu rezerves kopijas.

 


Last Updated on Thursday, 18 September 2014 09:47
 

You can pay for your Invoice here:

Jaunākās ziņas
Portfolio
Featured Links:
EMINDARZAM.LV
Viss prasmīgam dārzniekam...
BMW-POWER.CO.UK
bmw,a part of tou...
GKSPORT.LV
Labākais Ceļš uz Panākumiem..
MDG.LV
Mākslinieku darbnīca „Ģimene”
TRAVELCARSICELAND.COM
ICELAND - Car Rental and Travel Service
RD4GLOBAL.COM
Недвижимость в Латвии
Visvairāk lasītie raksti
SearchTags...


logo fotogrāfija oranžs mājas lapu izstrāde mājas lapu uzlabošana jpg taktika izveide pr krāsu nozīme sarkans lapu текстовый контент informācija виртуальный сервер и мотивации mājaslapa uzlabošana cms uzdevums seo līnijas reklāma grafika студия дизайна студия веб дизайна google com png виртуальный хостинг dizains gif создание сайтов satura optimizēšana grafiska html seo pakalpojumi konsultācijas sociālo cenas интернет zaļš pakalpojumi оптимизация adwords веб дизайн студия выделенный сервер идеи поддерживать baneri interneta hostings web mājas izstrāde baneru tīklu веб дизайн attēli mājaslapas pagerank google optimizācija услуги seo stratēģija дизайн логотипов forma текст поисковая dzeltens мотивацию efektīva lapas mārketings mārketinga mājas lapa mediju изображения formāti

Jaunumi epastā@
LatvianRussianEnglish
Your E-Mail:
Subject:
Message:
Please enter the following code:

Logo

mājas lapas izveide '(371) 28301708' by [ 75f.info ] 75F Studio. Mājas lapas izstrāde - Mājas lapas uzlabošana - SEO mājas lapā