Web-дизайн и разработка сайтов
Создание..WEB-страниц"под ключ" PDF Печать E-mail
  • Нарисую дизайн
  • Сделаю странички
  • Заполню все странички информацией
  • Зарегистрирую домен (www.вашеназвание.ru)
  • Предоставлю место для хранения сайта (хостинг)
  • Создам ящики электронной почты (e-mail)
  • Буду обновлять сайт
  • Разработаю Google AdWords кампанию


КОНТАКТЫ:
Телефон: (371) 2 8301708
Эл. почта:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Skype: web371
Skype

 

 
Kā izdomāt sava uzņēmuma, projekta vai produkta nosaukumu? PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
There are no translations available.

uzņēmuma nosaukumsIzdomāt sava uzņēmuma, projekta vai produkta nosaukumu nav tik grūti, kā sākumā liekas. Zinu, ka man nepiekritīs daudzi “mārketinga guru”, bet uzskatu, ka nosaukuma nozīmi nevajag pārvērtēt. Jā, protams, nosaukumam ir nozīme, bet ne izšķiroša – ne jau nosaukums noteiks jūsu panākumus.

Es piedāvāju vadlīnijas un pārdomas, kas var palīdzēt izvairīties no neveiksmīga nosaukuma radīšanas, jo manā skatījumā – ja nosaukums nav slikts, tad tas ir labs.

Подробнее...
 
Mājaslapas tehniskā uzdevuma sastādīšanas nepieciešamība PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
There are no translations available.

Lai cik tas bēdīgi nebūtu, parasti klienta uzstādījums mājaslapu izstrādātājiem ir „izveidot kompānijas mājaslapu ar foršu dizainu”. Apmēram tā. 90% gadījumos neko vairāk klientam nevajagot.

Обновлено 18.09.2014 11:52
Подробнее...
 
Logo viens no mājaslapas identitātes veidošanas pamatelementiem PDF Печать E-mail
Автор: web.hc.lv   
There are no translations available.

Logo ir viens no lapas identitātes veidošanas pamatelementiem. Pateicoties logo, uzmetot tikai paviršu skatienu uz lapu, var pateikt, kas tā ir par lapu, no kuras mājaslapas un par ko tā ir.
Logo ietekmē mājaslapas apmeklētāja sajūtas par to, kas atrodas mājaslapā, cik viņš uzticas mājaslapā atrodamajai informācijai, ko viņš vispār sagaida no mājaslapas. Mājaslapas dizainu parasti veido balstoties uz logo dizainu, lai nesanāktu tā, ka logo neiederas lapas dizainā.

Logo ir ne tikai jāizskatās labi pašam par sevi, bet tam ir jāizskatās labi arī dažādās citās situācijās – teksta vidū, uz blankām, uz reklāmas baneriem, citās mājaslapās, uz dažādiem foniem utt. Logo, bez šaubām, jāsaskan ar kopīgo uzņēmuma stilu.

Подробнее...
 
Web Lapas Dizains – ar ko sākt? PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
There are no translations available.

Šīs tēzes domātas tiem, kas nolēmuši spert savus pašus pirmos soļus web dizaina izstrādē -  pieejot izstrādei šoreiz vairāk no tehniskajām prasībām, ne tik daudz no mākslinieciskās puses.

Обновлено 18.09.2014 10:39
Подробнее...
 
Online video attīstības tendences PDF Печать E-mail
Автор: © JPMorgan Chase & Co   
There are no translations available.

Nākotnes tendences interneta reklāmā

Lai saprastu, kādas būs tālākās interneta attīstības tendences, ir vēlams nedaudz atkāpties no ikdienas ziņu plūsmām un mārketinga profesionāļu viedokļiem, kas domā īslaicīgā perspektīvā. Kuras tehnoloģijas un uzņēmumi ir labvēlīgākās pozīcijās interneta attīstībā tuvākajos piecos līdz desmit gados? Uz šādu jautājumu ir šķietami viegli atbildēt teorētiski, bet cilvēka dabas un investīciju tirgus dzinuļu dēļ daudz grūtāk prognozi ir ņemt vērā darbojoties praktiski.
Protams, kādreiz internets ne tuvu nebija tāds, kā šodien komunikācijas ātruma un līmeņa ziņā. Šodien mājās ir kabeļu televīzija, vairāki datori, modemi bezvadu interneta pieslēgumam un citi līdzekļi, kas vājākiem dalībniekiem sniedz iespēju konkurēt ar līderiem. Tiek paredzēts, ka tieši video būs galvenais interneta attīstības dzinulis tuvākajos piecos gados.
Pašreizējā online video situācijā ir ticams, ka YouTube tuvākajā laikā saglabās savas līdera pozīcijas (30% no visiem interneta video). Lai gan pēdējā laikā var novērot YouTube milzīgās kolekcijas sadalīšanos mazākos nišas medijos. Arvien pieejamāks kļūst profesionāļu radītais saturs (Hulu); televīzijas mediji arvien vairāk saplūst ar internetu (Joost); šauri specializētu video blogu skaits pieaug neticamā ātrumā; ap noteiktām tēmām un interesēm veidojas kopienas (Break.com).

Обновлено 18.09.2014 09:50
Подробнее...
 
Kā izveidot interneta veikalu? PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
There are no translations available.

Šis raksts iepazīstinās ar dažiem interneta veikalu veidošanas aspektiem, par kuriem noklusē interneta platformu veidotāji. Tas palīdzēs izvairīties no kļūdām, kuras visbiežāk pieļauj cilvēki, pirmo reizi veidojot savu interneta veikalu.


Šī raksta mērķis nav atrunāt cilvēkus no interneta veikalu veidošanas, bet gan izglītot, lai viņi neiekrīt tajās pašās lamatās, kurās ir pabijuši daudzi citi jaunie iesācēji.

Обновлено 18.09.2014 11:49
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

You can pay for your Invoice here:

Последние новости
Портфолио
Featured Links:
EMINDARZAM.LV
Viss prasmīgam dārzniekam...
BMW-POWER.CO.UK
bmw,a part of tou...
GKSPORT.LV
Labākais Ceļš uz Panākumiem..
MDG.LV
Mākslinieku darbnīca „Ģimene”
TRAVELCARSICELAND.COM
ICELAND - Car Rental and Travel Service
RD4GLOBAL.COM
Недвижимость в Латвии
Самые читаемые
SearchTags...


zaļš cenas izstrāde mājaslapa oranžs taktika html pagerank и мотивации cms студия дизайна interneta forma efektīva līnijas веб дизайн lapas идеи dizains mārketings поддерживать baneri виртуальный сервер sociālo выделенный сервер optimizēšana web konsultācijas hostings веб дизайн студия pr grafiska informācija mediju mājas текстовый контент gif дизайн логотипов seo pakalpojumi sarkans stratēģija текст dzeltens baneru создание сайтов google mājas lapu uzlabošana satura optimizācija uzlabošana krāsu nozīme uzdevums google com студия веб дизайна seo tīklu lapu grafika adwords мотивацию поисковая reklāma оптимизация png attēli mārketinga mājaslapas izveide fotogrāfija виртуальный хостинг mājas lapa logo pakalpojumi mājas lapu izstrāde formāti интернет изображения jpg услуги seo

Подписка на новости
LatvianRussianEnglish
Your E-Mail:
Subject:
Message:
Please enter the following code:

Logo

mājas lapas izveide '(371) 28301708' by [ 75f.info ] 75F Studio. Mājas lapas izstrāde - Mājas lapas uzlabošana - SEO mājas lapā