Email mārketings.. PDF Печать E-mail
Автор: webmarketing.lv   
There are no translations available.

Email mārketingsEmail mārketings sākas ar e-pastu listi. Normālā situācijā listi ir jāveido pašam. Vēl var e-pastu listi nopirkt, aizņemties. Taču tas mazinās atdevi un plānoto rezultātu sasniegt būs ievērojami sarežģītāk.

Tad, kad ir e-pastu liste, tad var veidot attiecības ar listē esošajiem klientiem. Tas tiek paveikts ar pievienotās vērtības sniegšanu šiem klientiem. Un pats galvenais, tad ir arī iespēja pārdot! Pārdot vairāk nekā tas būtu iespējams bez listes.

Email mārketingu var īstenot cilvēks vai kompānija ar augstu uzticamības līmeni no klientu puses. Pārsvarā tam ir jābūt savas nozares ekpertam vai profesionālim. Pretējā gadījumā neviens e-pastus nelasīs un rekomendētos produktus vai servisus nepirks! Un ne par kādu papildus peļņu nevarēs būt runa!Kā var panākt augstu uzticamības līmeni?

Protams, ja mēs runājam par Internetu, tad viens ceļš ir sava mājas lapa, kurā ir iegūta šī uzticamība. Varbūt tas ir kāds blogs, varbūt mājas lapa par konkrētu tēmu, kurai ir daudz lasītāju un kurā izvietoto viedokli respektē. Tādā gadījumā bloga vai mājas lapas autors ir uzticama persona, kuras sūtītajos ziņojumos ieklausās.

Gadījumā, kad nav savas mājas lapas vai bloga, ir jāiegūt uzticamību offline vidē. Tad Tev ir jābūt vai nu patiesi zināmam, pat slavenam un sabiedrībā populāram cilvēkam, lai atrastos cilvēki, kas būs gatavi lasīt Tavus meilus. Teiksim, kāda tirdzniecības vieta var ar loterijas palīdzību savākt e-pasta adrešu datu bāzi (piemēram, anketēšana).

Vai email mārketings ir saistīts ar SPAM? Nē! Šeit mēs runājam un runāsim tikai par labprātīgu piekrišanu/parakstīšanos uz e-pastu saņemšanu un iespēju jebkurā brīdī no tiem atteikties. Email mārketingā spamam nav vietas.

Kā email mārketings tiek realizēts tehniski?

Cilvēks vai uzņēmums, kuriem ir produkts vai pakalpojums, ko piedāvāt sabiedrībai, veido savu esošo un potenciālo klientu e-pasta listi. Sekojoši šī liste tiek izmantota kā mārketinga instruments – ar klientiem notiek komunikācija ar e-pasta ziņojumu palīdzību.

Paralēli liste tiek “audzēta”, tādējādi palielinot attīstības iespējas.

Pasaulē ir ļoti daudz dažādu servisu, kas piedāvā email mārketinga atbalstu. Parasti tie piedāvā sekojošas iespējas:

Veidot e-pastu listi, uzglabājot to savā datu bāzē
Izveidot Automātisko atbildētāju
Izveidot parakstīšanās formu listei, kuru var izvietoto mājas lapā vai blogā
Pāradresēt klientu uz jebkuru mājas lapu pēc parakstīšanās uz listi
Sūtīt sērijveida e-pastus katram klientam automātiski (atliek sarakstīt ziņojumus un katrs klients saņems tos noteiktā secībā ar norādīto dienu intervālu)
Sūtīt regulāros e-pastus
Sekot līdzi statistikai, analītikas iespējas utt.

 

Lai noteiktu precīzu web lapas cenu, Sazinies ar mums


Обновлено 18.09.2014 09:49
 

You can pay for your Invoice here:

Последние новости
Портфолио
Featured Links:
EMINDARZAM.LV
Viss prasmīgam dārzniekam...
BMW-POWER.CO.UK
bmw,a part of tou...
GKSPORT.LV
Labākais Ceļš uz Panākumiem..
MDG.LV
Mākslinieku darbnīca „Ģimene”
TRAVELCARSICELAND.COM
ICELAND - Car Rental and Travel Service
RD4GLOBAL.COM
Недвижимость в Латвии
Самые читаемые
SearchTags...


seo sociālo gif sarkans cms веб дизайн oranžs attēli krāsu nozīme текстовый контент forma seo pakalpojumi оптимизация выделенный сервер html google com mājas lapa веб дизайн студия grafiska informācija logo taktika konsultācijas baneri mājas lapu uzlabošana pagerank satura интернет izstrāde создание сайтов stratēģija мотивацию web mārketinga pakalpojumi izveide zaļš студия веб дизайна baneru jpg grafika dizains виртуальный хостинг optimizācija студия дизайна виртуальный сервер mediju līnijas interneta mārketings efektīva mājaslapas mājaslapa lapu mājas cenas adwords и мотивации pr услуги seo поддерживать дизайн логотипов dzeltens поисковая uzlabošana uzdevums hostings formāti tīklu lapas изображения reklāma png google идеи optimizēšana mājas lapu izstrāde текст fotogrāfija

Подписка на новости
LatvianRussianEnglish
Your E-Mail:
Subject:
Message:
Please enter the following code:

Logo

mājas lapas izveide '(371) 28301708' by [ 75f.info ] 75F Studio. Mājas lapas izstrāde - Mājas lapas uzlabošana - SEO mājas lapā